Uncategorized

Jędrzej Sołowij – gry wideo, które rozwijają

Jędrzej Sołowij – gry wideo, które rozwijają

Jędrzej Sołowij zaprasza na webinar pokazujący, że pad, klawiatura i myszka mogą być kluczami do niezwykłego świata – świata edukujących i rozwijających gier wideo. Na przykładzie gry „This War of Mine” i kilku ulubionych tytułów prowadzącego wspólnie przyjrzymy się pozycjom, które poprzez swoją tematykę, formę lub konstrukcję wykraczają poza ramy prostej rozrywki. Poznamy tytuły, które inspirują, rozwijają, zmuszają do przemyśleń i poddawania w wątpliwość tego, co znamy.

Jędrzej jest ogromnym fanem popkultury i wykorzystywania zasobów platform tj. Netflix, Disney czy HBO w edukacji. Jako trener regularnie gości na konferencjach poświęconych grywalizacji, game-based learningowych oraz kreatywności. Jędrzej prowadzi zajęcia zarówno dla uczniów i uczennic, nauczycieli i nauczycielek oraz rodziców, na których przybliża ideę kreatywnego podejścia do rozwoju i procesu uczenia (się).

Od najmłodszych lat jest związany z grami wideo – początkowo jako gracz, potem jako popularyzator włączania ich w proces edukacji. Posiada również certyfikat trenera Odysei Umysłu i wyznaje nieszablonowe podejście do edukacji.

Data: 26.09.2023, 18:00

Zostaw mail, aby być na bieżąco!