ZASADY KONKURSU

Lubisz grać w gry i opowiadać historie? Ukończyłeś 16 lat? Jeśli tak, to ten konkurs jest dla Ciebie!

Aby wziąć w nim udział, zagraj w grę This War of Mine i na jej podstawie napisz opowiadanie, reportaż lub pamiętnik i prześlij swoje zgłoszenie.

Poznaj historię ogarniętego przez wojnę miasta z perspektywy cywilów, ich wybory i walkę o przetrwanie. W grze nie będziesz żołnierzem. Będziesz zwykłym mieszkańcem oblężonego miasta i wspólnie ze swoją grupą będziecie zmagać się z brakiem żywności, leków i ciągłym zagrożeniem ze strony wrogich wojsk. W jaki sposób uda Wam się przetrwać, zależy tylko od Ciebie.

Na tej podstawie napisz swoją pracę i powalcz o cenne nagrody.

Zostaw mail, aby być na bieżąco!

Gotową pracę wyślij do 11.15.2023 r. do godziny 23:59 w formularzu zgłoszeniowym na tej stronie. Pamiętaj, że praca powinna liczyć od 6000 do 20000 znaków ze spacjami i być podpisana wybranym przez Ciebie pseudonimem. O ewentualnej wygranej powiadomimy Cię mailowo. Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

Konkurs trwa do 15 listopada 2023

Gra This War of Mine jest dostępna bezpłatnie dla uczniów i nauczycieli chcących skorzystać z niej na lekcjach. Jakiekolwiek dalsze udostępnianie, odsprzedawanie, używanie w celach komercyjnych, umieszczanie na serwisach do udostępniania plików jest surowo zabronione.

ZGŁOSZENIA

Kategoria(wymagane)
Maks. rozmiar pliku: 128 MB.
Maks. rozmiar pliku: 128 MB.
Maks. rozmiar pliku: 128 MB.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji ogólnopolskiego konkursu This Game of Mine organizowanego przez Administratora Danych: Fundację na rzecz Wielkich Historii z siedzibą w Warszawie, ul. Płowiecka 77, 04-501 Warszawa, nr KRS: 0000321207, NIP: 7010164787. W sprawach przetwarzaniem danych osobowych można kontaktować się poprzez adres e-mail: biuro@wielkiehistorie.pl. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest Państwa zgoda, czyli art. 6 ust.1 RODO. Dane będą przetwarzane przez upoważnionych pracowników i współpracowników administratora. Odbiorcami danych będą podmioty świadczące na rzecz administratora usługi. Dane osobowe będą przetwarzane przez cały czas trwania Konkursu i okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Posiadają Państwo: a. prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, b. prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, c. prawo do przenoszenia danych, d. prawo wniesienia sprzeciwu. Posiadają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku uznania, iż przetwarzanie danych narusza przepisy o ochronie danych osobowych. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych jednak jej cofnięcie może uniemożliwić Państwa uczestnictwo w warsztatach, webinarach i innych wydarzeniach związanych z konkursem This Game of Mine.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji o działalności oraz wydarzeniach organizowanych przez Administratora Danych - Fundację na rzecz Wielkich Historii z siedzibą w Warszawie, ul. Płowiecka 77, 04-501 Warszawa, nr KRS: 0000321207, NIP: 7010164787. Korespondencja będzie wysyłana do czasu rezygnacji z subskrypcji. Jeśli masz mniej niż 16 lat, zgoda na otrzymywanie wiadomości wysyłanych drogą e-mailową musi być wyrażona przez rodzica lub opiekuna prawnego.

Skąd dowiedziałaś / dowiedziałeś się o konkursie?(wymagane)